Sarcini și responsabilități

  • viziteaza clientii existenti si noi din zona arondata
  • prezinta oferta si negociaza,
  • gestioneaza acoperirea soldurilor
  • raporteaza catre superiori activitai referitoare la : contacte, vizite, rezultate etc
  • participa la definirea cadrului comercial general
  • asigura sprijin tehnic pre- și post vânzare , oferă soluții în concordanță cu necesitățiile clienților , face calculul de necesar pentru produsele comercializate,
  • acorda suportul tehnic echipei noastre de vânzări.

Cerinte

  • experienta de minim 2 ani în vânzări, construcții și sau în domeniul materialelor de constructii
  • Studii superioare, operare PC, pachet Office
  • organizat, punctual, receptiv, motivat
  • spirit de observatie si capacitate de sinteza
  • bune abilitati de comunicare si relationare
  • permis de conducere categoria B,

Constituie avantaj:

  • Cunoștințe de limba maghiară și engleză

Beneficii

  • Pachet salarial competitiv în funcţie de performanţe
  • Mediu de lucru plăcut şi stabil
  • Programe de dezvoltare (training – uri, cursuri de specialitate)
  • Masină de serviciu
  • Laptop, telefon mobil
  • Bonusuri și prime
  • Tichete de masă

CV-urile se vor trimite pe adresa de email pilbakr@tigleterran.ro